BLAZE HARMONY s.r.o.

na veľtrhu Aquatherm Nitra

7. – 10. Február 2023

Výstavisko Agrokomplex Nitra

Hala: F
Číslo stánku : 013
Mapa areálu

Adresa: Trnávka 37, Lipník nad Bečvou 75131, Česká republika
Tel: +420 725 572 566
Email: jaromir.mannak@blazeharmony.com

O spoločnosti

Společnost BLAZE HARMONY s.r.o. je dynamická, rychle se rozvíjející česká rodinná firma, která se zaměřuje na novátorská řešení v oblasti spalování biomasy.

Hlavní podnikatelskou činností je výroba a prodej kotlů, kamen a krbů pod vlastní značkou. Dlouhodobě se zaměřujeme na vlastní výzkum a vývoj, soustředíme se především na inovativní způsoby spalování biomasy v různých zdrojích tepla jak pro domácnosti, tak pro průmysl.

Záměrem naší společnosti je trvalé zajišťování kvality námi poskytovaných služeb, schopnost uspokojovat potřeby našich zákazníků, a to co v největším rozsahu a kvalitě za příznivou cenu, abychom byli dostupní co nejširšímu počtu uživatelů.

Čo nájdete u nás na expozícii?

Přijďte se podívat na nabídku unikátních zplynovacích kotlů na dřevo s možností spalovat i štěpku, dřevní brikety nebo piliny, na kombinovaný kotel na dřevo a pelety s automatickám přechodem nebo plně automatický kotel na pelety s integrovaným zásobníkem.

Vykurovanie, energia, technologické zariadenia

Novinky v sortimente

BLAZE GREEN a BLAZE GREEN COMBI

Zplynovací kotel na drevo s velmi nízkými hodnotami emisí a skvělým spalováním. Verze Combi umí automaticky přejít na provoz na pelety.

Získajte vstupenku zadarmo
Aquatherm Nitra 2023

Príďte omrknúť novinky na našom stánku na
výstavisku Agrokomplex Nitra.

Tešíme sa na Vás.

Aquatherm-nitra.com