KLIMAVEX a.s.

na veľtrhu Aquatherm Nitra

7. – 10. Február 2023

Výstavisko Agrokomplex Nitra

Hala: M3
Číslo stánku: 325
Mapa areálu

Adresa: Alejová 2, 040 11 Košice
Tel: +421 907 931 025
Email: klimavex@klimavex.sk

O spoločnosti

Spoločnosť KLIMAVEX a.s. sa zaoberá poradenstvom a predajom klimatizácií, ventilátorov, rekuperácií, tepelných čerpadiel a chladenia pre priemyselné a rezidenčné objekty. Výrobky, ktoré spoločnosť v spolupráci so zahraničnými, svetovo uznávanými výrobcami dodáva na slovenský a český trh, patria k tým najkvalitnejším, ktoré je možné v oblastiach pôsobenia spoločnosti dodať, a to pri zachovaní veľmi priaznivého pomeru ceny k úžitkovej hodnote výrobkov. Rastúci počet dlhodobo spolupracujúcich partnerských spoločností a spokojných klientov je citlivým ukazovateľom zvyšujúcej sa kvality a efektivity našej práce. V súčasnosti pôsobí úspešne na slovenskom trhu s pobočkou v Bratislave a centrálou v Košiciach a spolu zamestnáva viac ako 20 zamestnancov. Na českom trhu pôsobí samostatná spoločnosť KLIMAVEX CZ a.s. s centrálou v Prahe.

Čo nájdete u nás na expozícii?

Pri návšteve nášho stánku si môžete prezrieť širokú ponuku tepelných čerpadiel, rekuperačných jednotiek a klimatizácií od prestížnych výrobcov, medzi ktoré patrí napr. Panasonic, Hyundai a Samsung. Nielen, že sa o zariadeniach dozviete viac informácií priamo od našich preškolených a skúsených zamestnancov, môžete si tu aj oddýchnuť a dať si ľahké občerstvenie.

Vykurovanie, energia, technologické zariadenia

Chladenie, klimatizácia, ventilácia

Novinky v sortimente

HYUNDAI heating I cooling I ventilation

Sortiment našich ponúkaných zariadení sa rozširuje o značku HYUNDAI heating I cooling I ventilation, ktorá ponúka tepelné čerpadlá, rekuperačné jednotky a v blízkej budúcnosti aj klimatizácie. KLIMAVEX sa pre túto značku tento rok stal výhradným distribútorom.

Získajte vstupenku zadarmo
Aquatherm Nitra 2023

Príďte omrknúť novinky na našom stánku na
výstavisku Agrokomplex Nitra.

Tešíme sa na Vás.

Aquatherm-nitra.com