Protronix s.r.o.

na veľtrhu Aquatherm Nitra

7. – 10. Február 2023

Výstavisko Agrokomplex Nitra

Hala: M3
Číslo stánku: 324
Mapa areálu

Adresa: Protronix s.r.o., Pardubická 177, Chrudim IV, 537 01, Česká republika
Tel: +420 722 931 799
Email: obchod@protronix.cz

O spoločnosti

Protronix s.r.o. – vývoj a výroba profesionálních senzorů kvality vnitřního vzduchu pro efektivní řízení ventilačních a rekuperačních jednotek, pro zdravé vnitřní prostředí a úsporu energie. Dále provádíme zakázkový vývoj a výrobu průmyslové elektroniky, regulace a řízení šité na míru, jednoduchá a promyšlená řešení s intuitivním a uživatelsky příjemným ovládáním a s velmi dobrým poměrem cena výkon.

Čo nájdete u nás na expozícii?

Pro zlepšení kvality vzduchu a pro efektivní řízení ventilačních a rekuperačních jednotek vyvíjíme a vyrábíme profesionální senzory kvality vnitřního vzduchu. V nabídce najdete  senzory oxidu uhličitého (CO2), relativní vlhkosti (RH), těkavých organických látek (VOC), prachových částic (PM), teploty, senzory pro detekci úniku chladiv pro tepelná čerpadla a klimatizační jednotky. 

Meranie a regulácia

Chladenie, klimatizácia, ventilácia

Novinky v sortimente

Kombinované čidlo CO2+VOC, typ NLII-CO2-TVOC-R

Ideální kombinací je prostorové čidlo NLII-CO2+TVOC-R, které slouží pro trvalé sledování kvality vzduchu v interiéru budov a pro následné řízení výkonu ventilačních (HVAC) systémů dle aktuální úrovně znečištění vzduchu. Čidlo monitoruje koncentraci oxidu uhličitého (CO2) a koncentraci celkového množství těkavých (plynných) organických látek ve vzduchu (tzv. TVOC=Total VOC). Čidlo nabízí oddělené výstupy jednotlivých veličin a také sloučený výstup obou těchto veličin, dokáže tak monitorovat reálnou kvalitu vnitřního vzduchu a řídit větrání efektivním způsobem.

Získajte vstupenku zadarmo
Aquatherm Nitra 2023

Príďte omrknúť novinky na našom stánku na
výstavisku Agrokomplex Nitra.

Tešíme sa na Vás.

Aquatherm-nitra.com