Viessmann, s.r.o.

na veľtrhu Aquatherm Nitra

7. – 10. Február 2023

Výstavisko Agrokomplex Nitra

Hala: M1
Číslo stánku: 112
Mapa areálu

Adresa: Ivanská cesta 30/A, 821 04 Bratislava
Tel: +421 2 322 301 11
Email: info@viessmann.sk

O spoločnosti

Spoločnosť Viessmann sa kontinuálne mení z výrobcu vykurovacej techniky na poskytovateľa riešení pre kompletný obytný priestor. S týmto cieľom, už desaťročia vyvíja mimoriadne ekologické a energeticky účinné riešenia, ktoré zabezpečujú pre obytné priestory optimálnu teplotu v miestnosti, teplú vodu, elektrinu a dobrú kvalitu vzduchu. Spoločnosť Viessmann vo svojej integrovanej škále riešení plynule prepája produkty a systémy prostredníctvom platforiem a digitálnych služieb založených na správnych zdrojoch energie. K tomu sa radí celý rad doplnkových služieb. Všade, kde je to technicky možné, spoločnosť Viessmann používa obnoviteľné zdroje energie, vo všetkých ostatných prípadoch sa fosílne palivá využívajú čo najefektívnejšie. V ponuke má širokú škálu produktov, ktoré využívajú obnoviteľné zdroje energie medzi ktoré sa zaraďujú tepelné čerpadlá, fotovoltické moduly, solárne kolektory a kotly na biomasu.

Čo nájdete u nás na expozícii?

Expozícia Viessmann bude zložená primárne z produktov využívajúcich obnoviteľné zdroje energií ako sú tepelné čerpadlá, fotovoltické moduly a solárne kolektory. Expozíciu doplní viacero produktov z príslušenstva Vitoset. Najväčším highlightom bude nové energetické a klimatické riešenie Viessmann Invisible.

Vykurovanie, energie a technologické zariadenia

Obnoviteľné zdroje energie

Chladenie, klimatizácia, ventilácia

Meranie a regulácia

Ostatné služby

Novinky v sortimente

Viessmann Invisible

Nové energetické a klimatické riešenie, ktoré ponechá priestor tvorivosti. Riešenie moderne kombinuje ekologické technológie tepelného čerpadla, rekuperácie a ohrevu teplej vody.

Získajte vstupenku zadarmo
Aquatherm Nitra 2023

Príďte omrknúť novinky na našom stánku na
výstavisku Agrokomplex Nitra.

Tešíme sa na Vás.

Aquatherm-nitra.com