Kontakty

  • Lamačská cesta 45, SK-84103 Bratislava
  • +421 2 50 200 200
  • obchod@jaga.sk
  • www.asb.sk

JAGA GROUP s.r.o. na Aquatherm Nitra®

Hala M3, stánok 329

Vydavateľstvo JAGA, vydavateľ odborného časopisu TZB Haustechnik, ten je už od roku 1993 významným zdrojom odborných informácií pre profesionálov z oblasti technických zariadení budov. Pravidelne informuje o horúcich aktualitách, nových technológiách a materiáloch, o zaujímavých realizáciách či novinkách vo firmách. Časopis je odporúčaný Slovenskou komorou stavebných inžinierov a distribuovaný medzi jej členov.

Vydavateľstvo JAGA pôsobí na slovenskom vydavateľskom trhu od roku 1993. Vydáva odborné časopisy ASB – architektúra, stavebníctvo, biznis, Stavebné materiály, TZB Haustechnik, Inžinierske stavby a Správa budov, ako aj populárne časopisy Môj dom, Urob si sám, Tvorivé bývanie a Záhrada. Internetové magazíny Mojdom.sk, Urobsisam.sk, Zahrada.sk, ASB.sk a zelenaobnova.sk patria k lídrom vo svojich segmentoch.

Zelená obnova (Zelenaobnova.sk) portál, ktorý reaguje na prichádzajúcu vlnu investícií do zelenej obnovy budov na Slovensku. Hlavným akcelerátorom investícií budú podpory z rôznych vládnych a eurofondových programov.

 

Aquatherm-nitra.com