2022-11-15

S podporou agentury CzechTrade

Informace pro vystavovatele z ČR Je nám ctí, že Aquatherm Nitra 2023 byl opět zařazen mezi oficiální účasti v zahraničí až do výše 80 000 Kč s participací min. 50 % výdajů. Samozřejmě Vás budeme postupně  informovat s detaily napřímo. Na veletrh je možné čerpat z projektu podporu až do výše 80 000 Kč, firma […]

Informace pro vystavovatele z ČR

Je nám ctí, že Aquatherm Nitra 2023 byl opět zařazen mezi oficiální účasti v zahraničí až do výše 80 000 Kč s participací min. 50 % výdajů. Samozřejmě Vás budeme postupně  informovat s detaily napřímo.

Na veletrh je možné čerpat z projektu podporu až do výše 80 000 Kč, firma participuje min. 50 % výdaji a podpora je poskytována malým a středním podnikům se sídlem v ČR mimo hl. m. Prahy, případně s provozovnou mimo Prahu. Veletrh je podpořen při účasti minimálně 5 firem, z toho alespoň 3 firmy + CzechTrade na společné expozici.

2 možnosti prezentace:

1) Účast v rámci společné české expozice CzechTrade na společném stánku CzechTrade a dalších českých firem. Společné zázemí, pronájem plochy, registraci a technické přípojky zajišťuje přímo CzechTrade jako podporu malým a středním podnikům (max. 80 000 Kč), výstavbu expozice si firma hradí sama – expozici staví společný dodavatel.

2) Samostatná účast s dotací při splnění podmínky, že se 3 firmy účastní společného stánku (viz výše). V tomto případě je možné i podpořit samostatné vystavovatele na individuálních stáncích. Je nutné si zajistit fakturaci plochy a dalších služeb ze strany veletržní správy přímo na CzechTrade, který je za firmu uhradí. Nelze však zasílat finanční prostředky přímo na účastníka po uhrazení plochy firmou! Umístění stánku si firma určí sama, stejně tak jeho vzhled, vše si zajišťuje přímo firma ať už u veletržní správy, tak u svého dodavatele.

Aquatherm-nitra.com