2023-01-25

Unikátna Aquatherm appka je tu stále pre Vás!

Vytvorte si offline databázu kontaktov pomocou našej aplikácie App®, ATapp® (verzia pre Android), AQapp® (verzia pre iOS)

Už tradične má vystavovateľ veľtrhu Aquatherm možnosť inštalácie našej offline aplikácie App® do svojho telefónu as jej pomocou si vytvoriť offline databázu vybraných návštevníkov na expozíciu.

Pri prvom spustení aplikácie zvoľte jazykovú verziu a ihneď môžete načítať QR kódy. Aplikácia sama rozpozná, že sa jedná o kontaktný QR kód (registračnú kartu) návštevníka veľtrhu (určené pre vystavovateľov) a uloží údaje do Kontakty. Po pripojení na wifi je možné súbory z karty Kontakty jednoducho exportovať (Export záznamov) a zaslať na Váš e-mail ako excelovské súbory s možnosťou s nimi ďalej pracovať.

POZOR! Nižšie zobrazený kód je univerzálny pre Android aj pre iPhone a iPad. Stačí Vám iba tento jeden kód pre akýkoľvek typ mobilu so systémom Android alebo iOS. Aplikácia sa stiahne vždy správne pre používané zariadenie.

(V prípade platformy Android s jedným medzikrokom do aplikácie Google Play, priamy odkaz TU. V prípade platformy iOS bez medzikroku priamo do Apple Store)

Čítačku QR kódu do Vášho zariadenia ZADARMO môžete stiahnuť napríklad TU pre Android (Samsung, Huawei, …) alebo TU pre iOS (iPhone, iPad)

Aquatherm-nitra.com