Kontakty

  • Hollého 296/18, SK-922 31 Sokolovce
  • +421 908 030575
  • info@tzbprodukt.sk
  • www.tzbprodukt.sk

TZB produkt, s.r.o. na Aquatherm Nitra®

Hala M3, stánok 314

TZB produkt je obchodná spoločnosť, ktorá má na Slovanskom trhu svoje stabilné miesto od roku 2009. Zaoberá sa medzinárodným obchodom v oblasti vzuchotechnických zariadení a na slovenský trh dodáva produkty od významných európskych výrobcov. Hlavným produktom spoločnosti sú rekuperačné jednotky KOMFOVENT, ktoré zabezpečujú vetranie bytových aj nebytových priestorov. Vetraním so systémom spätného získavania tepla z odvádzaného vzduchu (rekuperácie) pomocou doskových a rotačných rekuperátorov je možné dosiahnuť zdravé a komfortné vnútorné prostredie v rodinných domoch, bytoch, v administratívnych a priemyselných priestoroch. Znižujú sa tým prevádzkové náklady užívateľa.

Ďalšími produktami sú priemyselné ventilátory od nemeckej spoločnosti RUCK, bytové ventilátory a lokálne rekuperačné jednotky od talianskej spoločnosti AERAULIQA, rozvody vzduchu pre rodinné domy KLIMAFLEX .

Našim zákazníkom poskytujeme technické poradenstvo a starostlivosť v podobe záručného a pozáručného servisu na celom území Slovenskej republiky.

Základnými piliermi spoločnosti TZB produkt sú profesionalita, technická zdatnosť a spoľahlivosť, ktoré sa formovali dlhoročnými odbornými a pracovnými skúsenosťami v oblasti projektovania vzduchotechniky.

Aquatherm-nitra.com