ant s.r.o.


na veľtrhu Aquatherm Nitra

7. – 10. Február 2023

Výstavisko Agrokomplex Nitra

Hala: F

Číslo stánku : 054
Mapa areálu

Adresa: Staré Grunty 17/a, 841 04 Bratislava
Tel: 0260103721
Email: ant@ant.sk

O spoločnosti

Už viac ako 27 rokov podporujeme efektívnu montáž potrubí. Dodávame profesionálne vodárske a kúrenárske náradie a nástroje na opracovanie potrubí. Naše riešenia prinášajú firmám efektivitu a zisk. Hrdo poskytujeme služby, vďaka ktorým sú naši klienti o krok vpred pred konkurenciou. Zastupujeme silné renomované značky – svetových lídrov s unikátnymi strojmi a technológiami. 

Pôsobíme na slovenskom, českom, maďarskom a rakúskom trhu a vďaka dobrým partnerským vzťahom sa tešíme priazni vyše 2000 stálych obchodných partnerov. Naším poslaním je „LEPŠÍ VÝSLEDOK S MENŠÍM ÚSILÍM“.

Čo nájdete u nás na expozícii?

Inštalatérske náradie RIDGID, všetko od rezákov až po lisovačky, závitorezy a čističky potrubí. Predstavíme aj zváračky na elektrotvarovky a zváračky na tupo pre plastové rúry Hürner, píly EXACT, novinku Snapdrill pre rezanie odbočiek na sprinkler systémoch a mnoho náradie pre potrubárov a inštalatérov.

Inštalačná technika a príslušenstvo

Novinky v sortimente

Snapdrill

Adaptéry Snapdrill sú najnovšou technológiou rezania otvorov rôznych priemerov do rúr. Adaptéry sú použiteľné s vŕtacím skrutkovačov a sú ideálnym riešením pre rezanie dier na prípojky a odbočky pre Sprinkler požiarne systémy.

Získajte vstupenku zadarmo
Aquatherm Nitra 2023

Príďte omrknúť novinky na našom stánku na
výstavisku Agrokomplex Nitra.

Tešíme sa na Vás.

Aquatherm-nitra.com