Smartsun s.r.o.

na veľtrhu Aquatherm Nitra

7. – 10. Február 2023

Výstavisko Agrokomplex Nitra

Hala: F
Číslo stánku: 028
Mapa areálu

Adresa: Strojáresnká 8, 90027 Bernolákovo
Tel: 0948 891 999
Email: info@smartsunsro.sk

O spoločnosti

Smartsun s.r.o. pôsobí v oblasti obnoviteľných zdrojov a inovatívnych úsporných technológií pre domy, školy, kancelárie a ordinácie. Spoločnosť je zameraná na technológiu riadeného vetrania, vzduchotechniky, klimatizácie a fotovoltiky. Je výhradným distribútorom popredných inovatívnych výrobcov rekuperačných systémov Brink Climate Systems a Ubbink. Zabezpečuje veľkoobchodný predaj, technickú podporu a servis. Organizuje odborné školenia a spolupracuje s projektantmi TZB. Smartsun prináša komfortné a úsporné riešenia pre lepšiu budúcnosť nás všetkých.

Čo nájdete u nás na expozícii?

Príďte sa pozrieť ako vyzerá funkčný systém riadeného vetrania a aké sú najpraktickejšie spôsoby jeho ovládania. Predstavíme Vám nástenné a podstropné rekuperačné jednotky, rozvodný systém Air Excellent vrátane interiérových výustiek rôznych typov vhodné pre stropy, steny i podlahu. Odprezentujeme novinku od Ubbink – praktickú plastovú konzolu určenú pre jednoduchú a rýchlu montáž fotovoltickýh panelov na plochú strechu alebo terasu.

Obnoviteľné zdroje energie

Chladenie, klimatizácia, ventilácia

Novinky v sortimente

Flair 225

Kompaktná rekuperačná jednotka Flair 225 je zvlášť vhodná pre menšie domy a byty, kancelárie či ordinácie. Vyrábaná v plnej výbave s riadením Constant Flow, vstavaným predohrevom a by-pass  klapkou. Vhodné pre ovládanie cez nadradenú reguláciu.

Získajte vstupenku zadarmo
Aquatherm Nitra 2023

Príďte omrknúť novinky na našom stánku na
výstavisku Agrokomplex Nitra.

Tešíme sa na Vás.

Aquatherm-nitra.com