THERMO/SOLAR Žiar s.r.o.

na veľtrhu Aquatherm Nitra

7. – 10. Február 2023

Výstavisko Agrokomplex Nitra

Hala: F
Číslo stánku: 005
Mapa areálu

Kontaktná osoba: Ing. Dobrocký Ondrej
Tel: +421 918 341 116
Email: dobrocky@thermosolar.sk

O spoločnosti

Spoločnosť THERMO|SOLAR Žiar s.r.o., jeden z najvýznamnejších európskych výrobcov termických slnečných kolektorov, bola založená 1.1.1992. Už v dobe vzniku stavala na viac ako 20 ročných vývojových a výrobných skúsenostiach svojich zakladateľov, hliníkarenského podniku ZSNP a.s. Žiar nad Hronom a thermo|solar Energietechnik Regensburg, vtedy jedného z najväčších výrobcov slnečných kolektorov v Nemecku.

Čo nájdete u nás na expozícii?

Na našej expozícií nájdete profesionálny tím v oblasti obnoviteľných zdrojov, najmä v oblasti solárnych termických systémov a biomasy, ktorý Vám ochotne poradí, a s ktorým môžete otvorene prediskutovať možnosti nasadenia týchto technológií pri vašich projektoch. Ako novinka po prvý krát na výstave na Slovensku budú okrem solárnych termických kolektorov a príslušenstva vystavované aj prvotriedne kotle na biomasu od rakúskeho výrobcu Hargassner GmbH. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Vykurovanie, energia, technologické zariadenia

Obnoviteľné zdroje energie

Novinky v sortimente

Kotle na biomasu od rakúskeho výrobcu HARGASSNER GmbH

Špičkové kotle na biomasu, spaľujúce buď peletky, drevnú štiepku alebo kusové drevo od výkonov 6kW pre rodinné domy až po kaskády priemyselných kotlov do 10MW.

Získajte vstupenku zadarmo
Aquatherm Nitra 2023

Príďte omrknúť novinky na našom stánku na
výstavisku Agrokomplex Nitra.

Tešíme sa na Vás.

Aquatherm-nitra.com