Kontakty

  • Slovanská 781, CZ- 463 12 Liberec XXV - Vesec, Česká republika
  • +420 739 589 731
  • Andrej.Martinec@delbag.com
  • www.delbag.com

Delbag, s.r.o. na Aquatherm Nitra®

Hala M3, stánok 315

DELBAG® – VIAC AKO 110 ROKOV SKÚSENOSTÍ VO VÝROBE FILTROV
DELBAG® je jedným z popredných technologických pokrokových odborníkov v súvislosti s filtráciou vzduchu. Výrobný závod DELBAG sa nachádza v Liberci, Česká republika.
Aktuálny sortiment filtrov DELBAG® pokrýva viac ako 2000 rôznych štandardných a špeciálnych filtrov pre obchod a priemysel. Vďaka našej medzinárodnej prítomnosti sa naše produkty a inžinierske služby úspešne používajú vo viac ako 50 krajinách sveta. Vďaka rôznorodosti možných variácií nájdete pre každý projekt riešenie na mieru. Využívame široké možnosti procesného inžinierstva filtrácie vzduchu.
PRODUKTY DELBAG
Či už ide o kuchyňu reštaurácie, nákupné centrum, hotelovú halu, priemyselnú halu alebo operačnú sálu: Vždy existuje vzduchový filter, ktorý spĺňa jedinečné požiadavky príslušnej oblasti použitia. Aktuálny program DELBAG® zahŕňa širokú škálu rôznych štandardných a špeciálnych filtrov, ktoré poskytujú čistý vzduch v komerčných, priemyselných a obytných oblastiach. Najjemnejšie emulzné hmly, toxické výpary, jemný prach a úlomky materiálu sú filtrované rovnako spoľahlivo ako pachy, baktérie, huby alebo vírusy.
Vzduchové filtre navyše podporujú hospodárne riadenie procesu. Náklady na spotrebu elektriny, tepla a vody sú citeľne znížené a zákonné ustanovenia sú určite splnené.

Aquatherm-nitra.com